فروش سود پرک

فروش سود پرک

گروه جهان کاو به عنوان تولید کننده سود پرک با خلوص 98 درصد و فروش سود پرک بسته بندی شده در کیسه 25 کیلویی آماده خدمت رسانی به مصرف کننگان محترم می باشد.

فروش سود پرک, قیمت فروش سود پرک, خرید و فروش سود پرک, فروش سود پرک در اصفهان, فروش عمده سود پرک, بازارفروش سود پرک,

سود پرک یا کاستیک سودا فلکس یا سود کاستیک پرک Caustic Soda Flakes جامدی سفید رنگ و بی بو می باشد که دارای خاصیت خورندگی یا سوزانندگی است که از قرن نوزدهم میلادی رفته رفته جای خود را در صنایع مختلف باز کرده و امروزه تبدیل به مهم ترین ماده شیمیایی مورد استفاده در جهان شده است.

 

فروش سود پرک و کاربرد های آن

سود پرک یا سود سوزآور جامد دارای مصارف زیادی می باشد. در صنعت نفت و پتروشیمی که از محلول سود پرک به میزان بسیار زیادی استفاده می گردد. کاستیک سودا به علت اینکه دارای pH بسیار بالایی می باشد, بنابراین در صنعت نفت از سود سوزآور برای تنظیم اسیدیته گل حفاری استفاده می شود و آن را سود پرک حفاری چاه نفت می نامند.

فروش سود پرک در صنایع تولیدی به منظور استفاده در تولید کاغذ به میزان فراوانی کاربرد دارد زیرا تولید خمیر کاغذ با استفاده از کاستیک سودا موجب کاهش چشمگیر در هزینه های تولید کاغذ می گردد و کیفیت محصول نهایی را نیز افزایش داده سبب سفیدی و شفافیت بیشتر آن می گردد. در حدود یک چهارم از کل تولید سود پرک در جهان در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش سود پرک در صنایع بهداشتی برای تولید انواع صابون و مواد چربی بر مورد استفاده قرار می گیرد زیرا کاستیک سودا قوی ترین ماده چربی زدا می باشد.

فروش سود پرک, قیمت فروش سود پرک, خرید و فروش سود پرک, فروش سود پرک در اصفهان, فروش عمده سود پرک, بازارفروش سود پرک,

روش فروش سود پرک

سود کاستیک پرک از سود مایع کاستیک تولید شده و خلوص آن 98 یا 99 درصد می باشد. سدیم هیدروکسید از نظر فرمولاسیون ناپایدار می باشد و در صورتی که در معرض هوا قرار گیرد, گاز دی اکسید کربن و رطوبت موجود در هوا را جذب نمود و تغییر حالت می دهد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :